CARTER'S

GOLF CLUB

O MNĚ A KLUBU

Jmenuji se David Carter. Ve světě golfu se pohybuji už téměř čtyřicet let. Je to moje vášeň i životní styl. Jako hráč jsem soutěžil s nejlepšími golfisty své doby i světovými legendami, viděl jsem nejúžasnější hřiště planety a patřil mezi stovku nejlepších na světě. Na European Tour jsem prožil dlouhých patnáct let.

Dokázal jsem si vyšlapat cestu na vrchol a splnil si svůj sen. Potkal jsem přitom tisíce hráčů všech výkonnostních úrovní. Z toho nyní těžím jako golfový kouč a mentor. Mám jasnou představu o tom, co každý golfista potřebuje k lepší hře. Vím, že golf je komplexní sport, a proto nevyučuji techniku švihu – učím hrát golf.

V současnosti vedu řadu špičkových hráčů. Ale chci pomoci i vám. Proto jsem založil Carter’s Golf Club.

Co můžete očekávat? Především zkušenosti vítěze z European Tour. Možnost nahlédnout do zákulisí světového i tuzemského golfu. Šanci učit se od těch nejlepších. Příležitost potkat se mým prostřednictvím se světovou hráčskou elitou. A to je pouhý zlomek toho, k čemu získáte jako členové klubu přístup. Zjistěte více o všech výhodách pro členy klubu.

Členy klubu považuji za své přátele. Usadím vás „do první řady“, abyste měli exkluzivní přístup ke všemu, co dělám. Pokud chcete, aby byl golf jedním ze základních kamenů vašeho životního stylu, a vstoupit mezi členy pestré golfové komunity, která vás posune dále ve hře i v životě, těším se na vás. Podívejte se na nabídku členství.

DAVID CARTER

Na nejprestižnější evropské scéně European Tour strávil 15 let, odehrál přes 370 turnajů. V roce 1998 ovládl Irish Open, když v play-off porazil slavného Skota Colina Montgomerieho. V téže sezoně skončil v oficiálním finančním žebříčku v Evropě devatenáctý a patřil do stovky nejlepších hráčů planety.

Kromě triumfu přidal na European Tour také čtyři druhá místa, dvě třetí a patnáct dalších umístění v první desítce. Během kariéry vydělal na European Tour necelé tři miliony eur a dvakrát si zahrál také na majoru British Open.

S Nickem Faldem po boku rovněž vyhrál Světový pohár, soutěž dvojic z různých zemí světa. Bylo to historicky první vítězství pro Anglii.

Jeho hráčskou kariéru přerušilo zranění, nyní pracuje jako golfový mentor a kouč. Mezi jeho žáky patří česká amatérská i profesionální špička – Marek Nový, Jakub Pokorný, Martin Příhoda, Vladimír Gregor, Kateřina Vlašínová, Kristýna Pavlíčková, Emily Curry Bartoňová a další.

V juniorské kategorii připravuje např. Hynka Groha, Marka Drcmánka, Tomáše Kauera, Terezu Vidurovou, Danielu Jechovou, Barboru Gaislerovou, Nelu Halaburdovou a mnoho dalších.

Trénuje také olympijského vítěze v desetiboji Romana Šebrleho, který se pod jeho vedením stal golfovým profesionálem, nebo fotbalovou legendu Patrika Bergera.

KLIENTI ŘÍKAJÍ

VÝHODY

ČLENSTVÍ

Vylepšete svůj golf pod vedením Davida Cartera. Zahrajte si s ním a zkuste ho porazit. Odhalte díky němu tajné zbraně hráčů světové špičky. Pomozte svým dětem ke splnění golfových snů. Setkejte se s legendárními sportovci, trenérskými velikány a dalšími úspěšnými lidmi v rámci klubové komunity.

Užívejte si golf se všemi výhodami, které pro vás zajišťujeme.

Carter’s Golf Club nese výrazný rukopis špičkového hráče, kouče a mentora Davida Cartera. Zastřešuje širokou nabídku exkluzivních služeb a akcí, které vám pomohou stát se golfistou, jakým si přejete být. A to vše za velmi výhodných podmínek.

Prohlédněte si detaily všech výhod, s nimiž je členství v klubu spojeno:

KONTAKTUJTE NÁS

Rádi Vám zodpovíme jakýkoliv dotaz ohledně klubu.

Stačí vyplnit a odeslat tento formulář. Ozveme se nejrychleji, jak jen to půjde.

Čekejte prosím...

CARTER’S GOLF CLUB